Audioriver

Audioriver
Miasto:
Płock
Utworów:
0
Oglądany:
71870 razy
Założenie konta:
18 maja 2009
Ostatnia aktualizacja:
17 lipca 2014
Festiwal Audioriver

WIEMY JUŻ KTO ZAMYKA PROGRAM AUDIORIVER 2014!

Po burzliwej dyskusji, organizatorzy festiwalu Audioriver oraz przedstawiciel Interia.pl, wybrali dwóch zwycięzców naszego konkursu. Na scenie zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku wystąpią Vyti Tauta oraz Denis Björn!

Set i utwory, które przesądziły o werdykcie jury znajdziecie na profilach muzyków pod linkami:
http://vyti-tauta.muzzo.pl/
oraz
http://denis-bjorn.muzzo.pl/.

Festiwal Audioriver rusza już w następny piątek – 25 lipca 2014 r.

Zwycięzcom gratulujemy i do zobaczenia w Płocku!

Szczegóły konkursu w regulaminie pod adresem http://muzzo.pl/grupa/regulamin-2014,9231

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


- Więcej o Audioriver -

Audioriver to wydarzenie, które już od 9 lat udowadnia, że muzyka taneczna nie musi być prosta, a muzyka ambitna – trudna. To największy w Polsce festiwal z muzyką elektroniczną, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep i electro, a na IDM i elektronicznym popie kończąc.


W tegorocznym programie znajdziesz zarówno nazwiska z list przebojów, jak i zupełnie niszowe postaci: Little Dragon, Trentemøller live, Naughty Boy, Loco Dice, Camo & Krooked Present Zeitgeist, Pretty Lights, 2manydjs, Booka Shade live, Maetrik, John Digweed, Nina Kraviz, Brodinski, DJ Koze, LTJ Bukem, Zeitgeber (Speedy J & Lucy), Hot Since 82, Erol Alkan, S.P.Y feat. MC LowQui, Fred V & Grafix feat. Dynamite MC, Gary Beck, Hybrid Minds feat. Riya, Phace b2b Misanthrop, Karocel live, Dom & Roland, Max Cooper live, Daniel Avery, Riton, Kangding Ray live, Skalpel, Special Request, Mind Against, Koven live, Maribou State, Audio, Ivy Lab, Dense & Pika, Akkord, Lakker live, BOKKA oraz Hatti Vatti & Lady Katee live.

Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2013.
Więcej na www.audioriver.pl
 • Thomas Rogala

  2014-07-19 00:00

  Biorę udział w tym konkursie po raz drugi i po raz kolejny wygrywa ten sam typ muzyki. Według mnie Audioriver nie jest już festiwalem muzyki niezależnej, tylko zdecydowanie zależnej, celującym w publikę. Pierwszym przejawem nieprofesjonalizmu był fakt, że wyniki zostały podane z opóźnieniem 3-dniowym, chociaż konkurs zakładał konkretną datę podania wyników (rok temu też była obsówka). My, jako artyści, czujemy się przez to traktowani jak "przedmioty", a nie ludzie. Moim zdaniem opóźnienie nie miało nic wspólnego z ciężkim wyborem między mixami, ponieważ i tak wygrał ten sam typ muzyki co rok temu, a reszta gatunków została potraktowana marginalnie. Wydaje mi się, że Audioriver zaczyna podążać tą samą ścieżką, co Tommorowland, czyli stawia się na muzykę, która jest prosta i trafia w masy, to znaczy ambitne brzmienia są spychane na bok. Nie chodzi o to, że nie wygrałem tylko według mnie jest wielu innych artystów, którzy brali udział w konkursie dlatego chciałbym zrozumieć czym kierowaliście się przy wyborze.
  Pozdrawiam

 • Martinii

  2014-07-17 19:18

  Wygrały standardy. Myślałem, że chociaż usłyszę coś nowego, świeżego, coś innego. Ale jest standardowo.

 • EarthQuake

  2014-07-17 19:06

  jednak musze kupic bilet.. gratulacje dla zwyciezcow ;)

 • POMPEQ

  2014-07-17 14:53

  Gratulacje! ;)

 • TipTop

  2014-07-17 12:22

  Gratulacje dla zwycięzców! My płaczemy :-P Pozdrawiamy!

 • Audioriver

  2014-07-17 11:12

  A co do zerowej liczby odsłuchań, dostaliśmy oficjalne info od portalu:
  "Standardowo serwis Muzzo.pl pozwala na wrzucania plików audio nie przekraczających 20 minut długości i pojemności 20 MB. Ze względu na potrzeby konkursu powiększyliśmy te limity do 30 min i 30 MB. Niestety, spowodowało to błędy w mechanizmie zliczania odtworzeń utworów w całym serwisie. Prosimy nie kierować się tą statystyką. Za niedogodności przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że statystyki ilustrujące odwiedziny profilów działają prawidłowo."

 • POMPEQ

  2014-07-16 06:40

  Ja osobiście zacząłem się martwić, że konkurs w ogóle został zapomniany przez organizatora zważając na punkt 11 i 12 regulaminu konkursu :)

  "11. Do dnia 14.07.2014 jury powołane przez Organizatora w składzie: Piotr Orlicz-Rabiega (Audioriver), Łukasz Napora (Audioriver), Mateusz Nowak (Interia.pl), wyłoni 2 (dwóch) Zwycięzców, spośród tych, którzy spełniają kryteria, wskazane w ust. 10 Regulaminu.
  12. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową lub telefonicznie o warunkach technicznych jakie muszą spełnić w celu uczestnictwa w festiwalu Audioriver w Płocku. W przypadku niespełnienia przez danego Uczestnika wskazanych przez Organizatora kryteriów w terminie do dnia 16 lipca 2014 r., Uczestnik nie będzie dopuszczony do występu, a jury dokona dodatkowego wyboru kolejnego Uczestnika. "

  Ale dziękujemy za odzew! ;)

 • Audioriver

  2014-07-15 19:58

  wszystko zostało przesłuchane na czas, ale debaty wciąż trwają. to najlepszy dowód, że nic nie jest ustawione :P

  poza tym, nigdzie nie zobowiązywaliśmy się do konkretnej daty publicznego ogłoszenia wyników. Zrobimy to, gdy będziemy gotowi. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

 • Dastin

  2014-07-15 19:18

  Do 14 miały być wyniki. Jest kolejny dzień i brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony organizatora konkursu....

 • Denis Bjorn

  2014-07-15 17:03

  Hej witam wiadomka co Z wynikami?.